Sierpniowy koncert Letniej Filharmonii Parkowej z nutką humoru

Po raz drugi w tym roku przed domem kultury, w tuliszkowskim parku zabrzmiały dźwięki muzyki operetkowej i operowej i pięknych pieśni. W niedzielę, 14 sierpnia 2022 r., w ramach Letniej Filharmonii Parkowej z „Koncertem z nutką humoru” wystąpili Agnieszka Wawrzyniak i Bartosz Kuczyk oraz Wiesław Paprzycki.

Już sama obecność Bartosza Kuczyka, doskonale znanego uczestnikom tuliszkowskich koncertów gwarantowała dużą dawkę humoru. Razem z nim wystąpił Wiesław Paprzycki, śpiewak obdarzony niezwykłym aktorskim talentem komicznym. To on, każdym występem rozśmieszał niemal do łez publiczność niedzielnego koncertu, która pokochała go za  „Gdybym ja miał cztery nogi”, czy „Zrób to tak”.

No i dopełniła wszystko Agnieszka Wawrzyniak, która zaśpiewała między innymi  „Czardasz Rozalindy” Johanna Straussa, czy „Czardasz Silwy” Emmeriha Kalmana. Zazwyczaj poważna dowcipem i humorem dorównywała panom.