Zdjęcie przedstawia mężczyznę - dyrektora MGOK oraz publiczność w czasie wykładu

Podsumowanie semestru UTW

24 czerwca Seniorzy z tuliszkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Koła Gospodyń Wiejskich spotkali się dzisiaj w godzinach popołudniowych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Najpierw Tadeusz Maciaszek podziękował Urszuli Miklaszewskiej koordynatorce UTW za pracę w minionym roku.  Krótki wykład na temat „Mowy serca” zaprezentował Mirosław Rojek.

Następnie wszyscy przeszli do herbaciarni na pyszne gofry i lody oraz pizzę. Tam też kilka piosenek świętojańskich zaprezentował zespół Jesień. Seniorzy po raz kolejny udowodnili, że potrafią uczestniczyć w poważnych wydarzeniach i umieją też doskonale się bawić.